Szydełko to moja pasja
Kategorie: Wszystkie | breloczki | haft krzyżykowy | kuchnia | misiaczki | szydełko
RSS
piątek, 20 marca 2009
zmiana
 Powoli z wielkim bólem oswajam się z nowym blogiem.Teraz możecie mnie spotkać tu: http://dorotaluk.blogspot.com/       do zobaczenia:)
środa, 18 marca 2009
przyleciały bociany


 

 Pierwszy przyleciał Teofil i jak to w zwyczaju bocianim bywa zaraz zabrał się za urządzanie mieszkania dla swojej ukochanej Teresy

Kiedy gniazdko było już ukończone przyleciała Teresa ;czule się z mężem przywitała i oznajmiła,że .....chce jajo!!!

W tym miejscu jako dobrze wychowana osoba odkładam swój aparat fotograficzny życząc młodej parze spełnienia ich marzeń:)

 

środa, 11 marca 2009
zakwitły żonkile

 

Myślę,że efekt nie jest taki zły ...ja jestem zadowolona:)

Serwetka zajęła honorowe miejsce na stole w salonie i cieszy oko żółcią swoich kwiatów.Od razu zrobiło  się tak jakoś weselej,jaśniej przez co nabrałam wiekszej chęci do życia :)...byle do wiosny!

sobota, 07 marca 2009
żonkile

 

To była miłość od pierwszego wejrzenia...zobaczyłam ją gdzieś w necie i od razu zapałałam do niej wielkim uczuciem

Pokusiłam sie o zrobienie takiej samej...może mi się uda :)

 Moja wersja nie wyglada na razie zbyt efektownie,ale mam nadzieję,ze po zabiegach upiększających nabierze cech pierwowzoru

 

chabry w całej okazałości

 

Chabry ukończone.oprawione...teraz czekają tylko na dzień imienin siostry.

Ale żeby nie było,że jestem zadowolona tak do końca to powiem,że zawiodłam się ''ciut'' na samej oprawie....Pan ,który podjął się tego jakże wielkiego zadania zostawił mi pod szkłem dwie jasne nitki:(...tkwią one tam niczym niewzruszone  drwiąc sobie ze mnie...bezczelnie nabijając się z mojej pracy i trudu jaki włożyłam w wykonanie tego obrazka!

Może niewprawne oko nie zauważa tego manakamentu,ale ja WIDZĘ!

 

Nie mogłam przejść obok takich pyszności z obojętną miną...zatem przystanęłam na chwilkę w nadziei na uszczknięcie nieco z tych słodkości. http://umili.blox.pl/html

czwartek, 26 lutego 2009

 

Straszny łasuch ze mnie....znowu skusiłam się na słodkości:)...tym razem cukierki rozdaje  Sabinka

http://sabinkat1.blox.pl/html

niedziela, 22 lutego 2009

 

Na blogu Duszki http://edytamz.blog.onet.pl/ kolejna okazja do wylosowania wspaniałej nagrody....nie można jej przegapić!

piątek, 20 lutego 2009
chabry...robią się

 

Już niebawem ukończę chabry.Powiem szczerze,że jestem trochę zawiedziona.Moje wyobrażenie na temat tego obrazka było zupełnie inne.Wydawało mi się,że barwy będą nieco bardziej nasycone i wyraziste ...no ,ale nie jest tak źle... chociaż według mnie tło jest za bardzo jaskarawe i nieco przyćmiewa same kwiaty.

Obrazek wyszywany nićmi ariadna

czwartek, 19 lutego 2009

Dziś odkryłam na blogu Agnieszki ''zabawę w nagrody'':)) i postanowiłam się do niej dopisać....może uda mi się coś wylosować:)Myślę ,że warto spróbować bo prace Agnieszki są naprawdę śliczne

http://nitkowo.blogspot.com/

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Pisz swój dziennik w Internecie